Jaké dary přijímáme

S radostí uvítáme tyto hezké a funkční předměty

nábytková farma ikona křeslo

Nábytek

Pohovky, židle, křesla, stoly, stolky,....

nábytková farma ikona lampa

Různé drobnosti

sklo, porcelán, keramika, lampičky ...

nábytková farma ikona jablko

Dekorační předměty

Vázy, mísy, figurky, obrázky...

Jak postupovat při darování

Podrobný průvodce pro ty z vás, kteří chtějí darovat nábytek nebo různé drobnosti, pro které již nemáte využití

Pokud máte nábytek, bytové doplňky a dekorace, sklo, porcelán, keramiku, obrázky, lampičky, či jiné drobné elektro které už nepotřebujete, zavolejte nám. Rádi si pro něj přijedeme a postaráme se o jeho odvoz.

 

V této situaci bohužel ne vždy platí: „Pro jednoho odpad, pro dalšího poklad!“, a proto musíme předem posuzovat, jestli je nábytek v podmínkách našeho obchodu prodejný.

 

Velmi oceníme, když pošlete fotografie nábytku emailem s upřímným hodnocením jeho stavu na: info@nabytkovafarma.cz

 

Na základě fotografií můžeme stav nábytku pouze odhadnout, konečné rozhodnutí o přijetí dělá řidič při převzetí. Po posouzení nabízených věcí, jestli jsou ještě prodejné, si je zdarma odvezeme. Nábytek bude prodán v Nábytkové farmě. Veškerý výtěžek je použit na provoz svépomocné komunity BÉTEL. Ostatní neprodejné nábytkové kousky vám za přátelský poplatek odvezeme na sběrný dvůr.

Zavolejte nám a domluvíme se

Komu darovanými věcmi pomáháte

Lidem, kteří spadli do závislosti a rozhodli se odrazit se ode dna a dlouhodobě abstinovat a dětem na ZŠ, které se zábavnou formou dozvědí, jak se závislosti vyhnout.

Darováním nábytku pomůžete zásobovat náš dobročinný obchod zbožím. 90% z ceny veškerého prodaného kusu jde na provoz svépomocné komunity Bétel, kde se léčí lidé ze závislosti. Komunita je zcela nezávislá na dotacích a je financována z výtěžku Nábytkové farmy a dalšího sociálního podnikání, ve kterém se uplatňují dlouhodobě abstinující lidé. Pravidelně měsíčně podporujeme i preventivní programy na základních školách.

Chcete pomoci komunitě Bétel jinak?

Těšíme se na to, co nám chcete darovat


    Vložte přílohu (max velikost souboru 10MB, přílohy typu gif, png, jpg, jpeg, pdf)