Kontakty

Máme rádi naše zákazníky, takže volejte a ptejte se!

Rezervace, nákup a informace o nábytku

Dovoláte se Tomášovi nebo Jakubovi. V době lockdownu si z naší nabídky můžete vybírat na Sbazaru. Přímý odkaz na naše zboží najdete v patičce stránky.

Darování nábytku za odvoz

Dovoláte se Lidce nebo Andree, abyste mohli domluvit odvoz, bude nejdříve potřebovat fotku věcí, které chcete darovat, do mailu.

Kde nás najdete

Kousek za Prahou. Na výjezdu z Kralup nad Vltavou směrem na letiště či Tursko přímo vedle místního hřbitova. Naši cihlovou stodolu nelze přehlédnout.

Adresa prodejny

Nábytková farma

U Hřbitova 939

278 01 Kralupy nad Vltavou

Otevírací doba

pondělí                    9 – 12     12:30 – 17:30

úterý                        9 – 12     12:30 – 17:30

středa                      9 – 12     12:30 – 17:30

čtvrtek                     9 – 12     12:30 – 17:30

pátek                       9 – 12     12:30 – 17:30

sobota                                 9 – 13

neděle                               zavřeno

Jak se k nám dostanete

Z Kralup klidně pěšky chodníčkem podél lesíka, jinak snadno dopravním prostředkem vlastního výběru. Pražákům vzkazujeme, že je to, co by kamenem dohodil (někteří z nás jsou původně taky Pražáci).

Autem

Autem se k nám dostanete, když projedete Kralupy nad Vltavou směrem na Libčice nad Vltavou, přes železniční přejezd kolem areálu Barev Laků, ulicí U Hřbitova, která se klikatí lesem nahoru ke kralupskému hřbitovu. Nábytkovou farmu najdete za smuteční síní. Pokud pojedete z Prahy 6 od letiště, vydejte se na Kralupy přes Velké Přílepy, Tursko a Debrno. Pak je Nábytková farma první velkou stodolou za cedulí Kralupy nad Vltavou. Před obchodem je parkoviště s dostatečnou kapacitou.

Vlakem

Nábytková farma je dobře dostupná z Prahy vlakem. Jede z Masarykova nádraží, z Holešovic a Podbaby každou půlhodinku. Nádherná vyhlídková jízda podél Vltavy trvá 35 minut. Z nádraží jste u nás za 20 minut vycházkovým tempem.

Autobusem

Pokud nejste velcí fandové jízdy vlakem. Z Kobylis jede do Kralup ve všední dny autobus. Cesta trvá cca 30 minut.