Některý nábytek z Farmy najdete v naší nabídce na Sbazaru.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky.

nábytková farma ikona telefon a zpráva

Rezervace, nákup a informace o nábytku

Dovoláte se Blance, Patrikovi, Tereze či Bohoušovi. Část věcí z naší nabídky si můžete vybírat na sbazaru a pokud se vám něco zalíbí, napište nebo zavolejte.

nábytková farma ikona a ok

Darování nábytku za odvoz

Dovoláte se Barboře nebo Andree. Pro domluvu odvozu zašlete, prosím, na náš email info@nabytkovafarma.cz fotky věcí, které byste nám rádi darovali.

Kde nás najdete

Kousek za Prahou. Na výjezdu z Kralup nad Vltavou směrem na letiště či Tursko přímo vedle místního hřbitova. Naši cihlovou stodolu nelze přehlédnout.

Adresa prodejny

Nábytková farma

U Hřbitova 939

278 01 Kralupy nad Vltavou

Otevírací doba

pondělí                    9 – 12     12:30 – 17:30

úterý                        9 – 12     12:30 – 17:00

středa                      9 – 12     12:30 – 17:00

čtvrtek                     9 – 12     12:30 – 17:00

pátek                       9 – 12     12:30 – 17:30

sobota                                 9 – 13

neděle                               zavřeno

Jak se k nám dostanete

Z Kralup klidně pěšky chodníčkem podél lesíka, jinak snadno dopravním prostředkem vlastního výběru. Pražákům vzkazujeme, že je to, co by kamenem dohodil (někteří z nás jsou původně taky Pražáci).

Autem

Autem se k nám dostanete, když projedete Kralupy nad Vltavou směrem na Libčice nad Vltavou, přes železniční přejezd kolem areálu Barev Laků, ulicí U Hřbitova, která se klikatí lesem nahoru ke kralupskému hřbitovu. Nábytkovou farmu najdete za smuteční síní. Pokud pojedete z Prahy 6 od letiště, vydejte se na Kralupy přes Velké Přílepy, Tursko a Debrno. Pak je Nábytková farma první velkou stodolou za cedulí Kralupy nad Vltavou. Před obchodem je parkoviště s dostatečnou kapacitou.

Vlakem

Nábytková farma je dobře dostupná z Prahy vlakem. Jede z Masarykova nádraží, z Holešovic a Podbaby každou půlhodinku. Nádherná vyhlídková jízda podél Vltavy trvá 35 minut. Z nádraží jste u nás za 20 minut vycházkovým tempem.

Autobusem

Pokud nejste velcí fandové jízdy vlakem. Z Kobylis jede do Kralup ve všední dny autobus. Cesta trvá cca 30 minut.